Calendari de matrícula - 3r curs

 
dijous 20 de juny   
08:30 David Flores Pradillas
Maria Fort Montané
Lucia Ana Fumero Pignat
Ferran Gallart Moyano
Anna Maria García Cabrera
Andrea García García
Cristina García Gómez
Ruth García Navarro
Marc García Payà
Jorge García Perals
09:30 Iago García Rojas
Alexandre García Sanchis
Alexis Tonatiuh Garita Martinez
Carla González Ferrer
Elena González Ramos
Cristina González Rojo
Laura Guillén Alcaraz
Víctor Hernández Barrios
Andreu Illa Costa
Maria Isidoro López
10:30 Arnau Juanco Lorenz
Victòria Julià Ibáñez
Isabel Junquera Benitez
Claudio Laguna Cortina
Marc Laliga Simón
Pascual Lara Cubells
Marc Little Sancho
Martí Llobet Medalla
Pau Llopis Tejedor
Alejandro López Amado
11:30 Francesc López Lorente
Alberto López Vivas
Brais Lorenzo Lorenzo
Alejandro Manito Domínguez
Julio Marín Díaz
Marina Martínez Guixot
Sara Martínez Peruga
Pau Martínez Santana
Alejandro Mateo García
Daïna Mateu I López-Grado
12:30 Alberto Mayo Soto
Andrea Mayor González
Souhaila M'barek Dghoughi
Laia Montlló Tejedor
Ginebra Olives Calbet
Ana Parejo Belando
divendres 21 de juny   
08:30 Lidia Pascual Monedero
Adrià Pascual Sánchez
Rita Payés Roma
Rubén Pérez Pérez
Marçal Perramon Moreira
Roger Pi Sardà
Marta Pintó Moreno
Josep Planas Peñalver
Bernat Pont Anglada
Josep Pou Aguiló
09:30 Jordi Prieto Garcia
Francesc Pugès Suárez
Marc Puigpinós Roig
David Quintana Marginet
Adrián Regueiro García
Ventura Rico Teixeira
Adrián Rincón Domínguez
Josep Maria Roca Panicot
Gioni Rosello Pradas
Paula Ruiz Reynes
10:30 Diego Sáenz Mateo
Max Salgado Ricart
Mireia Sans Milà
Robin Sansen Caldero
Carmina Santamaria Tejada
Asier Sarasola Uranga
Carles Seara Mora
Antón Seijas Vieites
Sergi Serra Buscallà
Gerard Serrano Simon
11:30 Lluís Serres Ribas
Èric Soms Castro
Clara Sorolla Lupón
Carolina Sosa De La Cruz
Emma Stratton Pedret
Jaume Sureda Esteve
Irene Tineo Peiro
Xiluva Tomás Fernández
Edu Torné Pérez
Arnau Torné Sabaté
12:30 Arnau Torres Alonso
Aleix Triadó Lado
Pol Trigo Moreno
Marta Urzaiz Zamora
Mariona Ustrell Altayó
David Vaamonde Lopez
Pau Valls Vila
Mireia Vaquer Fortuny
Esther Vilar Portillo
Alba Villar Cairó
dimarts 25 de juny  
08:30 Itziar Viloria Céspedes
Gerard Williams Villarino
Joaquim Abós Berdalet
Isaies Albert Benavent
Enric Albiol Carreras
Soren Alcaraz Pérez
Roc Alemany Casanovas
Enric Alfageme Cerdan
Laura Almiñana Mestres
Sergio Álvarez Guerrero
09:30 Rodrigo Antón Tomé
Laia Barberà De Luna
Jofre Bardolet Casadevall
Loida Baró Cuscó
Judith Barros Guerrero
Anna Blanch Fàbregas
Ana Boixeda Rull
Miguel Bonal Asensio
Óscar Brau Mellén
Elena Bugliari Renzi
10:30 Marta Cabañero Filgueira
Teresa Cabezas Campoy
Jesús Julio Campos Rodríguez
Carles Cañizares Gómez
Llorenç Carbonell Lara
Aura Careta Plans
Mireia Carrasco Ramos
Andreu Carreño Pérez
Aina Carulla Huguet
Pere Casals Berge
11:30 Denís Casanova Figueres
Marc Casanovas Molins
Joaquín Sergio Cerrillo Becerra
Dylan Chandler Pardo
Mateo Chover Martínez
Gerard Chumilla Pérez
Esteve Colomer Homar
Martí Costa Senz
Luis Alonso Cruz Ramos
Enric Cullell Bonal
12:30 Miquel De Jorge Artells
Marina de la Maza Escobedo
Carla Doben Moliner
Carlos Domínguez Sánchez
Celia Libertad Eliaz Mijares
Antonio Esbri Oliver
Fernando Espino Muñoz
Pau Esteve Espinosa
Mariona Fernández Alvarez
Marc Flores Macip